Görsel
fzk

FZK Mühendislik, yetkin ve sektöründe deneyimli çalışan profili ile her geçen gün kendisini geliştirmekte ve büyümektedir.

İnsan Kaynakları Politikası

Çalışma arkadaşlarıyla büyüyen, gelişen ve karşılıklı öğrenme temeline dayanan, nitelikli iş gücü tarafından tercih edilir kurum olmak, bünyemizdeki yetenekleri en iyi şekilde yönetmek ve yeni yeteneklere fırsat sunarak rekabet gücümüzü ve kurumsal başarımızı desteklemektir.

Nitelikli İş gücünü Kazanma

Kurumumuzda açık pozisyonlar doldurulurken internet sitesi, e-posta, kariyer siteleri, stajyer programları, İŞKUR, şirket çalışanlarımızın veya danışmanlık firmalarının önerileri gibi farklı kaynaklardan iş başvuruları toplanır ve gizlilik prensibi çerçevesinde titizlikle değerlendirilir. Her pozisyon için ayrı ayrı belirlenen yetkinlikler ve iş gereklerine cevap veren adayların, bire bir ve grup mülakatları doğrultusunda uygulanan test ve envanterler sonucunda değerlendirilmesinin ardından kurumumuza kazandırılması hedeflenir.

Ücret Yönetimi

Kurumumuzda ücret yönetimi; ücretlerin çalışanlarımızın eğitim düzeyleri, sahip oldukları yetkinlikler, deneyimleri, her bir görev için iş değerlemesi sonucu oluşan işin derecesi ve değeri, çalışanlarımızın bulundukları görevlerin piyasadaki değeri, kurumun performansı ve olanakları dikkate alınarak belirlenmesine dayanır.

FZK ailesine katılmak için özgeçmişinizi ik@fzk.com.tr adresine gönderebilirsiniz.